Nazywam się Ilona

Od ponad 9 lat zajmuję się florystyką, a od dziecka jestem pasjonatem rękodzieła.

Kocham kwiaty, ich naturalne piękno, zapach i kształty.

Uważam, że praca z kwiatami jest niezwykle piękną, wdzięczną sztuką.

Florysta to artysta - takie jest moje motto.

W parze z florystyką idzie też wykonywanie świec artystycznych. Otwarta jestem na nowe doświadczenia, które są dobrą nauką, co skutkuje ciągłym rozwojem i zgłębianiem wiedzy np. w tematach dopasowywania kwiatów do wnętrz czy zapachów świec.

Ukończyłam kursy i szkołę florystyczną bo moja praca to moje hobby jest stałym rozwojem, zaangażowaniem. Daje mi to dużo szczęścia, spokoju i harmonii w życiu.



Ściskam Was mocno,
Ilona Jakubowska


                                  

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czy mogę nazywać siebie ekspertem?

Ja i świat pełen inspiracji

Florystyka a Przyjaźń moje podejście do zawodu