Nazywam się Ilona
Od ponad 9 lat zajmuję się florystyką, a od dziecka jestem pasjonatem rękodzieła.
Kocham kwiaty, ich naturalne piękno, zapach i kształty.
Uważam, że praca z kwiatami jest niezwykle piękną, wdzięczną sztuką.
Florysta to artysta - takie jest moje motto.
W parze z florystyką idzie też wykonywanie świec artystycznych. Otwarta jestem na nowe doświadczenia, które są dobrą nauką, co skutkuje ciągłym rozwojem i zgłębianiem wiedzy np. w tematach dopasowywania kwiatów do wnętrz czy zapachów świec.
Ukończyłam kursy i szkołę florystyczną bo moja praca to moje hobby jest stałym rozwojem, zaangażowaniem. Daje mi to dużo szczęścia, spokoju i harmonii w życiu.
Komentarze
Prześlij komentarz